Obsah nákupního koše
Tradiční britský výrobce pokrokových olejů, maziv a aditiv
 

XF LONGLIFE FORD 0w30

XF LONGLIFE FORD 0w30

Vysoce výkonný plně syntetický olej kategorie mid SAPS (střední obsah sulfátového popela, síry a fosforu) vhodný pro nejmodernější motory. Sestaven s ohledem na splňování a poskytování špičkové výkonnosti náročných požadavků specifikací OEM. Toho je dosahováno zvýšenými čistícími schopnostmi, schopnostmi oleje odolávat vysoké provozní zátěži, snížením opotřebení a redukcí spotřeby paliva.

 

APLIKACE

Olej XF Longlife Ford 0w30 je doporučen pro nové naftové motory vyžadující olej SAE 0w30 s normou Ford M2C950-A nebo Jaguar Land Rover STJLR 03.5007. Je plně kompatibilní s nejnovějšími systémy a standardy úpravy výfukových zplodin – DPF (diesel particulate filter), GPF (gasoline particulate filter) a katalyzátory.
Pozor – olej XF Longlife Ford 0w30 není zpětně vhodný pro starší motory.

 

UŽIVATELSKÉ VÝHODY

• Špičková syntetická technologie tohoto oleje zaručuje excelentní čerpatelnost při studených startech nejméně do -35°C, což přispívá k okamžité ochraně důležitých komponentů motoru, protože většina opotřebení motoru vzniká při startovací fázi.

• XF Longlife Ford 0w30 plní požadavky Ford / Jaguar Land Rover na výjimečnou viskozitní stabilitu ve vysokých teplotách a extrémních provozních podmínkách pro udržení ochrany a prodloužení životnosti motoru.

• Zvýšená ochrana díky silnějšímu olejovému filmu mezi kovovými součástmi přisívající ke snížení tření a opotřebení. Olej si udrží tyto vlastnosti během celého výměnného intervalu.

• Výborné nízkoviskozní parametry zajišťují vylepšenou ekonomiku provozu (snížení spotřeby paliva) a rovněž dochází k redukci emisních parametrů díky optimálnímu množství čistících a rozpouštěcích složek. Ty zajišťují vynikající čistotu motoru a kontrolu tvorby kalů, což zlepšuje proces spalování a umožňuje tak efektivní fungování systémů úprav výfukových zplodin.

• Díky "mid SAPS" formulaci (střední obsah sulfátového popela, síry a fosforu) kompatibilní s moderními katalyzátory a filtry pevných částic (DPF a GPF)

• ACEA C2 mid SAPS specifikace s maximem sulfátového popelu 0,8%, síry a fosforu na úrovni ACEA C3, ovšem se sníženou HTHS viskozitou s minimem 2.9 mPa.s, pro snížení spotřeby paliva.

• Vyvinuto, vyrobeno a baleno v Anglii – originál firmy Millers Oils Ltd.

 

VÝKONOVÝ PROFIL

• ACEA C2

• Ford M2C950-A

• Jaguar Land Rover STJLR 03.5007

 

CHARAKTERISTIKA

SAE viskozita: 0w30

Hustota při 15°C:  0.848

Kinematická viskozita při 100°C: 9.8cSt

Kinematická viskozita při  40°C: 57.4cSt

Viskozitní index: 157

Bod skápnutí: -42°C

Bod vzplanutí: přes 200°C

Viskozita při studeném startu -35oC (CCS): 5.975cP

TBN: 8.0 mg KOH/gm

HTHS: 3.02 mPa.s

 

XF LONGLIFE FORD 0w30 1l


Vyprodáno a produkce ukončena, náhrada ZDE

XF LONGLIFE FORD 0w30 5l


Vyprodáno a produkce ukončena, náhrada ZDE

Tento produkt je postupně nahrazován novou variantou v podobě oleje XF PREMIUM C2 ECO 0w30 pod stejným produktovým číslem (8045) a s těmito etiketami. Jedná se o inovovanou a kompatibilní verzi produktu XF Longlife Ford 0w30.
Icon-Facebook.jpg, 3,6kB Icon-Instagram.jpg, 6,3kB Icon-Youtube.jpg, 3,4kB Icon-Twitter.jpg, 3,4kB

A-SHIFT s.r.o.     Švermova 128    Liberec 20     460 10     tel.: 725 552 195     info@millersoils.cz
HOR webdesign
gt:0.818    sitemap.xml
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku