Obsah nákupního koše
Tradiční britský výrobce pokrokových olejů, maziv a aditiv
 

Pro servisy

Pro servisy

Co je EPP?

Millers Oils Emission Performance Programme (EPP) nabízí profesionálním servisům ucelenou řadu špičkových a vysoce účinných přísad, díky nimž obohatí svou nabídku služeb, zvýší spokojenost zákazníků a v neposlední řadě svou ziskovost. Je účinný v celé řadě vozidel bez ohledu na stáří či najeté kilometry a zlepšuje nejen ekonomiku provozu automobilu, ale také jeho emisní parametry a celkový výkon.

Jste majitel autoservisu?

Pokud ano, Millers Oils vám nabízí nový profesionální program uzpůsobený k řešení problému s emisemi a umožňující nechat jezdit automobily efektivněji s nižší spotřebou paliva.

Proč váš zákazník potřebuje Millers Oils EPP?

Změny v legislativě EURO 6 týkající se měření emisí při technických kontrolách výrazně snížily emisní limity, což zvyšuje pravděpodobnost selhání aut vašich zákazníků. Navíc může neúspěch při zkoušce emisí vést k pokutám a dalším postihům, což znamená, že majitelé automobilů budou hledat něco navíc, aby se ujistili, že jsou se svým automobilem v zákonných mezích.

 

Registrace do programu EPP znamená, že vám bude poskytnuta veškerá technická podpora a promo materiály, díky nimž bude tento program ještě výhodnější pro vaši provozovnu a pro vaše zákazníky.

Proč EPP?

Zvýšení spokojenosti zákazníků

Řidiči si všimnou rozdílu, když řídí své vozidlo po servisu s EPP, čímž se zvyšuje šance, že doporučí vaše služby ostatním.

 

Zákazník se k vám rád vrátí

Nejen, že si všimnou rozdílu, ale sami se k vám následně rádi vrátí na další servis.

 

Zvýšení ziskovosti

Millers Oils EPP přináší vašemu servisu přidanou hodnotu a zvyšuje ziskovost. Kromě toho můžete nabízet a prodávat naši standardní a velice úspěšnou řadu aditiv určenou pro koncové uživatele, která udržuje vozidla vašich zákazníků v kondici i mezi servisními intervaly. 

Pro přihlášení do EPP, objednávky a technické dotazy kontaktute prosím vašeho obchodního zástupce nebo náš prodejní tým na +420 734 445 009 a info@millersoils.cz

Icon-Facebook.jpg, 3,6kB Icon-Instagram.jpg, 6,3kB Icon-Youtube.jpg, 3,4kB Icon-Twitter.jpg, 3,4kB

A-SHIFT s.r.o.     Švermova 128    Liberec 20     460 10     tel.: 725 552 195     info@millersoils.cz
HOR webdesign
gt:0.177    sitemap.xml
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku