Obsah nákupního koše
Tradiční britský výrobce pokrokových olejů, maziv a aditiv
 

Online aplikace

Online aplikace - mazací plán Millers Oils

Doporučení provozních náplní v naší aplikaci vychází z nároků a požadavků výrobců automobilů a zařízení. Tam, kde je to možné, doporučujeme oleje z řad Premium a Trident, stejně jako populární low-friction produkty s nanočásticemi EE Performance Nanodrive, které přispívají k vyšší ochraně součástí a snížení spotřeby paliva. V mnohých případech je doporučeno více druhů oleje, ze kterých si můžete vybrat na základě najetých kilometrů nebo způsobu provozu automobilu nebo stroje.

Rádi Vám telefonicky či mailem doporučíme i náplně pro Váš závodní nebo historický automobil či motocykl. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat mailem na info@millersoils.cz nebo telefonicky na telefonních číslech:

+420 725 552 195

+420 734 445 009


Online aplikace

Odmítnutí odpovědnosti
Přestože výrobce i dovozce učinili všechny možné kroky k tomu, aby informace na těchto stránkách, v aplikačním katalogu / mazacím plánu a v doporučení našich zaměstnanců byly správné a aktuální, výrobce Millers Oils Limited ani dovozce A-SHIFT s.r.o. nepřebírají odpovědnost za případné chyby nebo opomenutí, ani za žádné přímé, nepřímé nebo následné ztráty nebo škody vyplývající z použití nebo spoléhání se na některou z informací obsažených v nich.

Icon-Facebook.jpg, 3,6kB Icon-Instagram.jpg, 6,3kB Icon-Youtube.jpg, 3,4kB Icon-Twitter.jpg, 3,4kB

A-SHIFT s.r.o.     Švermova 128    Liberec 20     460 10     tel.: 725 552 195     info@millersoils.cz
HOR webdesign
gt:0.071    sitemap.xml
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku