Obsah nákupního koše
Tradiční britský výrobce pokrokových olejů, maziv a aditiv
 

MOTORSPORT - oleje, maziva a aditiva pro vysoce výkonné aplikace

Motorsport

Známe recept na vítězství

 

Firma Millers Oils Vám nabízí unikátní řadu olejů, maziv a aditiv vyvinutých speciálně pro užití v závodním motorsportu a podobných vysoce výkonných aplikacích. Chcete-li od svého závodního stroje vyšší výkon a zároveň ho efektivně ochránit a prodloužit jeho životnost, dopřejte mu produkty z řady Motorsport.

Řada Millers Oils Motorsport je vyvíjena ve spolupráci se závodními týmy. To nám umožňuje přesně definovat požadavky a ověřit efektivitu našich produktů při maximálním závodním nasazení. Nabízíme Vám tak ověřený recept na vítězství představující špičkové závodní oleje a další produkty poskytující vynikající výkon, spolehlivost a ochranu.

Millers Oils používá nejnovější technologie, jako např. závodní motorové oleje s použitm nejkvalitnějších základových olejů ve formě polyalfaolefinů (PAO) a vicenásobnch esterů (triestery) s přídavkem optimálního množství ZDDP aditiv. Jako první výrobce na světě nabízí motorové a převodové závodní low-friction oleje, které díky použití nanočástic přispívají k výrazně sníženému koeficientu tření. Dochází k ověřenému snížení ztrát výkonu a menšímu opotřebení součástí. Ověřeno v praxi.

Hnáni naší vášní a posláním vyrábět vysoce inovativní oleje, které přispívají k mimořádně nízkému tření, zdokonalujeme a vylepšujeme v našich laboratořích jejich formulace.

V roce 2017 jsme Vám představili novou generaci low-friction technologie NANODRIVE, která je nyní součástí nejen populárních olejů CFS NT+ a CRX NT+ (tření sníženo o dalších 15% a opotřebení součástí o 17% oproti jejich předchůdcům CFS NT a CRX NT), ale nově i plně syntetických olejů CFS a polosyntetik CSS a CTV (o 26% menší koeficient tření a menší opotřebení součástí než u jejich původních verzí).

Inovovaná řada Millers Oils Motorsport - produkty dostupné od února 2017

Icon-Facebook.jpg, 3,6kB Icon-Instagram.jpg, 6,3kB Icon-Youtube.jpg, 3,4kB Icon-Twitter.jpg, 3,4kB

A-SHIFT s.r.o.     Švermova 128    Liberec 20     460 10     tel.: 725 552 195     info@millersoils.cz
HOR webdesign
gt:0.37    sitemap.xml
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku