Obsah nákupního koše
Tradiční britský výrobce pokrokových olejů, maziv a aditiv
 

Reference


Reference

Použití olejů, maziv a aditiv Millers Oils ve vybraných motorsport a performance aplikacích. Pro Vaši důvěru v produkty celého segmentu Automotive. Další aktuální reference naleznete na našem facebookovém profilu!

Millers Oils technickým partnerem a dodavatelem olejů pro OneBet Jipocar World Rally Team

Pro sezonu 2017 spojily týmy kolem WRC pilotů Madse Ostberga a Martina Prokopa síly a vytvořily ambiciozní projekt pod hlavičkou OneBet Jipocar World Rally Team. Provozují rally speciál nejnovější specifikace - tovární Ford Fiestu WRC 2017 - který je servisován jihlavským týmem MP-Sports Martina Prokopa.
 
Britský výrobce pokrokových olejů Millers Oils je technickým partnerem a jediným dodavatelem motorových a převodových olejů, které jsou v této moderní, 360ti koňové Fiestě WRC 2017 používány.
 
Manažer MP-Sports Quirin Müller: „Low-friction nanočásticové oleje Millers Oils Nanodrive používáme ve veškeré naší technice již od roku 2010 – ve Fiestách S2000, všech předchozích Fiestách WRC, tréninkových Lancerech Evolution i v dakarském Fordu Raptor F-150. Během sedmi let spolupráce jsme si již více než ověřili jejich maximální spolehlivost, přínos k vyšší ochraně součástí a také skvělou technickou podporu, kterou od Millers Oils dostáváme. Proto jsme potěšeni, že naše spolupráce a nasazení produktů Millers Oils pokračuje i v projektu Fiesty WRC 2017 s Madsem Ostbergem. Používáme motorový olej CFS 0w30 NT+ a převodový CRX LS 75w140 NT+, stejně tak jako brzdovou kapalinu Racing Brake Fluid 300+ a další produkty z široké nabídky řady Millers Oils Motorsport.“


DAKAR - Martin Prokop, Ford Raptor F-150

Skvělé představení na Dakaru 2017 spolehlivě manazané oleji Millers Oils Motorsport NANODRIVE - motorový CFS 10w50 NT+ a převodové CRX LS 75w90 NT+ / CRX LS 75w140 NT+


World Rally Championship - Martin Prokop, Ford Fiesta RS WRC

Již od roku 2009 dodáváme kompletní mazací program pro rally speciály Martina Prokopa. Ve Fordu Fiesta RS WRC používá low-friction oleje s nanočásticemi Millers Oils Motorsport NANODRIVE - motorový CFS 0w30 NT a převodový CRX LS 75w140 NT - brzdovou kapalinu Racing Brake Fluid 300+ a další produkty Millers Oils.


Orsák Rally Sport - Ford Fiesta R5

Přední český rally tým Rally Sport Orsák používá širokou škálu produktů Millers Oils Motorsport. Pro vozy Ford Fiesta R5 to jsou motorový olej CFS 10w60 NT+ a převodový CRX LS 75w140 NT+. Spoléhají se také na závodní brzdovou kapalinu Racing Brake Fluid 300+.


Czech Drift Series

Přední jezdci v kategorii PRO Marco Zakouřil a bratři Bezouškové, stějně tak i mnozí jezdci v kategoriích SemiPro a Street používají oleje Millers Oils Nanodrive Motorsport - motorový CFS 10w60 NT+ a převodový CRX LS 75w140 NT+.


Porsche 997 GT3 RGT

Oleje Millers Oils Motorsport CFS 5w40 NT a CRX LS 75w90 NT jsou používány v rally speciálech Porsche 997 GT3 na české i světové scéně.


World Rallycross Championship - Derek Tohill (IRL), Citroen DS3 WRX SuperCar

Několikanásobný rallycrossový mistr Evropy v kategorii Touring Cars - Ir Derek Tohill - aktuálně startuje v nejvyšší kategorii MS s vozem Citroen DS3 WRX SuperCar a používá oleje Millers Oils.


Semerád Rally - Mitsubishi Lancer EVO IX

Millers Oils je tradičním technickým partnerem a dodavatelem olejů pro speciály Lancer EVO IX z dílen Semerád Rally.


Road Racing - Marek Červený

Přední evropský road racingový jezdec Marek Červený spoléhá na oleje Millers Oils ZFS 10w40 a Motorsport CFS 5w40 NT !


Millers Oils Rising Stars CZ

Produktovým sponzoringem nebo zvýhodněnými nákupy produktů Millers Oils podporujeme celou řadu posádek českého moto a motorsportu. Děkujeme všem za spolupráci a vážíme si našeho partnerství!


Millers Oils Classic

Icon-Facebook.jpg, 3,6kB Icon-Instagram.jpg, 6,3kB Icon-Youtube.jpg, 3,4kB Icon-Twitter.jpg, 3,4kB

A-SHIFT s.r.o.     Švermova 128    Liberec 20     460 10     tel.: 725 552 195     info@millersoils.cz
HOR webdesign
gt:0.356    sitemap.xml
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku